Reviews

Reviews

iveta kýrová
před 3 týdny
Na internetu moc recenzí nepíši, ale tady prostě musím. V tomto autoservisu jsem byla velice mile překvapena a spokojena. Jsem žena, která autům opravdu moc nerozumí, ale profesionalita techniků a celkového servisu se hned pozná. Technik byl velice ochotný, milý a práce mu šla velice slušně od ruky. Oceňuji zde rychlé provedení opravy a pomoc ženy v nesnázích. Děkuji za pomoc, ochotu a zpravení mého vozu a určitě se v servisu nevidíme na posledy. Ráda se do budoucna na Vás opět obrátím. Velké díky.
Štěpán Binek
před 6 dny
Přijel jsem na doporučení s vleklým problémem se žárovkou, pán ochotně vyřešil během několika minut. Snad nebudu muset návštěvu opakovat, ale případně bych určitě zvolil Stonebox. Děkuji za ochotu!
Veronica Marie B.
před měsícem
Našla servis dle recenzi, tak domluvili se přes na emailu, jela tam aby podívali se co stav mého auto ,zajistila se ho tam o mého auto hodně závada. Děkuji že jste řekli mi pravdu o vážně stav mého auta , taky mechanik se mi ukázal kde závada. Byla sem překvapená o hodně závadu mého auto. Totiž sem nevěděla se tolik vážný stav mého auta, protože předchozí servis vůbec neřekl mi co vážně stav.. jen mlčel se. Už tam nechodím se k předchozí servis.. Našla se toto ochotné servis. Tam skvělé přístup, příjemné komunikace , říkají pravdu ,..:-) Vřelé doporučuji..
Jiří Dlapka
před měsícem
Dobrý den. Nejsem velkým příznivcem psaní recenzí na internetu, mám vždy raději osobní zkušenost. Ale řekl jsem si tentokrát - proč se vlastně o zkušenost nepodělit - když: - jsem již po několikáté se službami spokojený, - opět vstřícná a milá domluva, - oprava v termínu a za rozumnou cenu. Takže děkuji a jen tak dál!
Jiří Sedmík
před měsícem
Vynikající servis. Stačí jen zavolat a domluvit se. Vše na jedničku. Přístup, komunikace, celková práce a cena Doporučuji!
Marian Bureš
před 4 měsíci
Super přístup, vstřícné jednání. Potřeboval jsem zalepit kolo, které jsem měl již sundáme, ve dvou pneuservisech mě odmítli kvůli časově tísni a na závadu se ani nepodívali,ale zde pan majitel velmi ochotný, bez zbytečných prostojů se na závadu podíval a za chvíli bylo kolo zalepené a bylo po problémů.
Petr Matocha
před 4 měsíci
Dalsi takovy zivnostnik ktery nevi co by si nechal zaplatit. Doporucili mi tady vymenu vsech brzd ale po kontrole techto brzd v autorizovanem servisu byli brzdy ok. Proste si jen hledaji praci aby vam ji mohli nauctovat a sazi na neznalost.
Petr Boleloucký
před 2 měsíci
Velká spokojenost. Mohu jen doporučit!!!
Add your review