Reviews

Reviews

EUROstand
před 2 dny
Vyborna domluva, rychla oprava, super cena
Marek Nešpor
před rokem
Dobrá domluva, rychlá výměna, doporucuji
Marian Bureš
před 2 měsíci
Super přístup, vstřícné jednání. Potřeboval jsem zalepit kolo, které jsem měl již sundáme, ve dvou pneuservisech mě odmítli kvůli časově tísni a na závadu se ani nepodívali,ale zde pan majitel velmi ochotný, bez zbytečných prostojů se na závadu podíval a za chvíli bylo kolo zalepené a bylo po problémů.
Petr Matocha
před 2 měsíci
Dalsi takovy zivnostnik ktery nevi co by si nechal zaplatit. Doporucili mi tady vymenu vsech brzd ale po kontrole techto brzd v autorizovanem servisu byli brzdy ok. Proste si jen hledaji praci aby vam ji mohli nauctovat a sazi na neznalost.
Petra Šperková
před 2 měsíci
Velmi ochotni panove, i když jsem nebyla objednaná delší dobu dopředu, podívali se mi na kolo od auta, opravdu velmi rychle a vstřícné jednání
Roman Makudera
před 3 měsíci
Perfektní servis, dobrá komunikace, popis problému s autem a možnému řešení. Tento servis můžu doporučit a sám se tam rád vrátím.
Štěpánka Paldusová
před 4 měsíci
Ostatním recenzím moc nerozumím. Skoro to vypadá, že jsem byla někde jinde. Práce odfláknutá a dodělávaná až když jsem si po urgenci přišla pro auto.
Libor Jezek
před 5 měsíci
Výborná zkušenost s tímto servisem. Vřele doporučuji. Zalomil jsem ořech na bezpečnostních šroubech Škoda. V servisu bez čekání a objednání problém vyřešili a kola mi poté i přehodili. Výborný přístup a profesionální služby.
Add your review