Reviews

Reviews

Veronica Marie B.
před týdnem
Našla servis dle recenzi, tak domluvili se přes na emailu, jela tam aby podívali se co stav mého auto ,zajistila se ho tam o mého auto hodně závada. Děkuji že jste řekli mi pravdu o vážně stav mého auta , taky mechanik se mi ukázal kde závada. Byla sem překvapená o hodně závadu mého auto. Totiž sem nevěděla se tolik vážný stav mého auta, protože předchozí servis vůbec neřekl mi co vážně stav.. jen mlčel se. Už tam nechodím se k předchozí servis.. Našla se toto ochotné servis. Tam skvělé přístup, příjemné komunikace , říkají pravdu ,..:-) Vřelé doporučuji..
Jiří Dlapka
před 2 týdny
Dobrý den. Nejsem velkým příznivcem psaní recenzí na internetu, mám vždy raději osobní zkušenost. Ale řekl jsem si tentokrát - proč se vlastně o zkušenost nepodělit - když: - jsem již po několikáté se službami spokojený, - opět vstřícná a milá domluva, - oprava v termínu a za rozumnou cenu. Takže děkuji a jen tak dál!
Jiří Sedmík
před týdnem
Vynikající servis. Stačí jen zavolat a domluvit se. Vše na jedničku. Přístup, komunikace, celková práce a cena Doporučuji!
Marian Bureš
před 3 měsíci
Super přístup, vstřícné jednání. Potřeboval jsem zalepit kolo, které jsem měl již sundáme, ve dvou pneuservisech mě odmítli kvůli časově tísni a na závadu se ani nepodívali,ale zde pan majitel velmi ochotný, bez zbytečných prostojů se na závadu podíval a za chvíli bylo kolo zalepené a bylo po problémů.
Petr Matocha
před 3 měsíci
Dalsi takovy zivnostnik ktery nevi co by si nechal zaplatit. Doporucili mi tady vymenu vsech brzd ale po kontrole techto brzd v autorizovanem servisu byli brzdy ok. Proste si jen hledaji praci aby vam ji mohli nauctovat a sazi na neznalost.
Petr Boleloucký
před 3 týdny
Velká spokojenost. Mohu jen doporučit!!!
Petra Šperková
před 3 měsíci
Velmi ochotni panove, i když jsem nebyla objednaná delší dobu dopředu, podívali se mi na kolo od auta, opravdu velmi rychle a vstřícné jednání
Roman Makudera
před 4 měsíci
Perfektní servis, dobrá komunikace, popis problému s autem a možnému řešení. Tento servis můžu doporučit a sám se tam rád vrátím.
Add your review