Reviews

Reviews

Nicol Sarto
před týdnem
Servis, který si poradí s jakoukoliv značkou vozu. Ochotný personál. Přijatelné ceny a dobrá kvalita. Kvůli oblíbenosti je potřeba se rezervovat minimálně 7-14 dní dopředu.
Jan Schwarz
před týdnem
super, vstřícnost, ochota, vždy domluva, v nouzi mě vždy pan Kalen nenechal na holičkách. Vřele doporučuji. Schwarz Jan
Patrik Plichta
před 2 týdny
Rychlí, vstřícní, profesionální a ještě poradí. Spokojenost.
Monika Hovezakova
před 3 měsíci
Hrozně milý a ochotný pán. Potřebovala jsem zatím našroubovat poklice a tady mě zachránili. Děkuji. Máte nového zákazníka 😁
iveta kýrová
před 6 měsíci
Na internetu moc recenzí nepíši, ale tady prostě musím. V tomto autoservisu jsem byla velice mile překvapena a spokojena. Jsem žena, která autům opravdu moc nerozumí, ale profesionalita techniků a celkového servisu se hned pozná. Technik byl velice ochotný, milý a práce mu šla velice slušně od ruky. Oceňuji zde rychlé provedení opravy a pomoc ženy v nesnázích. Děkuji za pomoc, ochotu a zpravení mého vozu a určitě se v servisu nevidíme na posledy. Ráda se do budoucna na Vás opět obrátím. Velké díky.
Veronica Marie B.
před 6 měsíci
Našla servis dle recenzi, tak domluvili se přes na emailu, jela tam aby podívali se co stav mého auto ,zajistila se ho tam o mého auto hodně závada. Děkuji že jste řekli mi pravdu o vážně stav mého auta , taky mechanik se mi ukázal kde závada. Byla sem překvapená o hodně závadu mého auto. Totiž sem nevěděla se tolik vážný stav mého auta, protože předchozí servis vůbec neřekl mi co vážně stav.. jen mlčel se. Už tam nechodím se k předchozí servis.. Našla se toto ochotné servis. Tam skvělé přístup, příjemné komunikace , říkají pravdu ,..:-) Vřelé doporučuji..
Štěpán Binek
před 5 měsíci
Přijel jsem na doporučení s vleklým problémem se žárovkou, pán ochotně vyřešil během několika minut. Snad nebudu muset návštěvu opakovat, ale případně bych určitě zvolil Stonebox. Děkuji za ochotu!
Jiří Dlapka
před 7 měsíci
Dobrý den. Nejsem velkým příznivcem psaní recenzí na internetu, mám vždy raději osobní zkušenost. Ale řekl jsem si tentokrát - proč se vlastně o zkušenost nepodělit - když: - jsem již po několikáté se službami spokojený, - opět vstřícná a milá domluva, - oprava v termínu a za rozumnou cenu. Takže děkuji a jen tak dál!
Add your review
X
obrázek 3D geometrie